Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou
Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou
39,06 EUR

Z jednej porcie kávy pripraví adaptér 70ml-150ml alebo 230ml kávy.

Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou

Skladom
39,06 EUR
ks Cena: 39,06 EUR/ks
Bonusové body: 0,56 EUR
Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou
Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou
Adaptér na kapsule VERTUO G5 znovu naplniteľný mletou kávou
Podrobnosti

Zoznam kompatibilných modelov:

Nespresso Vertuoline GCA1

 Delonghi ENC135 és ENV150

 Nespresso Vertuoline Plus

 

Zabezpečujeme prechod medzi rôznymi druhmi kávy a kávovarov!

Balenie neobsahuje prázdne vertuo kapsuly. Začni tým, že vyčistíš pôvodnú VERTUO kapsulu, ale daj pozor, aby sa nezdeformovala! Samozrejme, najprv vypi kávu. 

Dbaj na to, aby s úplne odstránil zvyšky fólie z okraja. 

Použitie adaptéra:

1./ Naplň adaptér mletou kávou. Adaptér môžeš naplniť množstvom kávy 9g, v závislosti od mletia. Nedávaj doň nadmerné množstvo kávy, pretože kávovar tak nebude schopný pripraviť kávu.

2./ Stlač kávu so strednou kompresiou. 

3./Zatvor adaptér. Vrchnú časť adaptéra len pritlač na spodok. Nedá sa ním krútiť.

Priprav si svoju obvyklú kávu.

UŽITOČNÉ RADY: Obsluha adaptéra je veľmi jednoduchá. Ak je tvoja káva príliš silná, príliš slabá, vodnatá alebo neodteká, je pravdepodobné, že mletie je príliš hrubé alebo príliš jemné. Predtým, než to vzdáš, skús na tom niečo zmeniť. 

Samozrejme, ak adaptér nie je v prístroji dokonale umiestnený, ak nemôžeš zavrieť páku alebo ak je adaptér v zariadení natesno, nebude správne fungovať, ani sa o to nepokúšaj, nepoškodené zariadenie nám radšej pošli späť. 

Obsah balenia:

-3ks náhradného tesnenia

-1ks čistiacej kefy

-1ks dávkovacej lyžičky

 

 

Na tento výrobok sa vzťahuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí po jeho vrátení bez udania dôvodu. Akonáhle k tebe produkt dorazí, vyskúšaj ho a ak ti nebude fungovať alebo sa ti nepáči, môžeš ho vrátiť.

Tvoje možnosti:

Cenu produktu môžeme vrátiť len v takom prípade, ak k nám produkt dorazí naspäť v nepoškodenom balení, čistý, suchý a neporušený.

Produkt môžeš vrátiť ktoroukoľvek kuriérskou službou.. 

Kúpnu cenu tovaru ti vrátime po jeho prevzatí..

 

Ak si si produkt prevzal na svojom vlastnom odbernom mieste, odovzdaj ho v pôvodnom obale, úplne zabalený, s uvedením svojho mena a čísla objednávky a do 14 dní vám uhradíme cenu produktu. Nedostaneš potvrdenie o jeho prevzatí, ale môžeš si byť istý/á, že produkt sa k nám vráti. Je dôležité vyplniť a priložiť odstúpenie od zmluvy. Bez toho nebudeme vedieť, kam máme vrátiť peniaze, ani produkt vrátil kto a prečo. Na to, prosím, dávaj pozor.

Na tejto stránke sa ťa snažíme zrozumiteľne informovať o tvojich právach, ak sa ti u nás zakúpený produkt pokazí.

Zodpovednosť za vady
Našu internetovú predajňu viaže zodpovednosť za vady na všetky predávané produkty. Na základe príslušných právnych predpisov sa zaväzujeme, že nami dodaný produkt zodpovedá produktu opísanému v popise a v objednávke, produkt je bez poškodenia, funguje bezchybne a spĺňa požiadavky na kvalitu stanovené v právnych predpisoch.

Vyššie uvedená povinnosť viaže našu internetovú predajňu po dobu 2 rokov v prípade objednávok zadaných spotrebiteľmi a po dobu 1 roka v prípade zákazníkov, ktorí sa nepovažujú za spotrebiteľov.
Tieto lehoty začínajú plynúť dňom prevzatia tovaru.

. Iba fyzické osoby sú právne považované za spotrebiteľov. Spoločnosti, združenia, nadácie, družstvá atď., nie.

Ak si spotrebiteľom a tovar sa pokazí do 6 mesiacov od prevzatia, zákonom sa predpokladá, že príčina poruchy bola prítomná v čase plnenia (toto sa nazýva domnienka vadného plnenia). V takom prípade musíš preukázať iba to, že tovar sa pokazil.
Naša internetová predajňa má zároveň právo nechať príčinu vady preskúmať nezávislým odborníkom, aby sa uistil, že príčina vady tovaru skutočne existovala už v čase prevzatia tovaru. Ak osoba, ktorá zadala objednávku, nie je spotrebiteľom, alebo ak od prevzatia tovaru do zistenia chyby uplynulo viac ako šesť mesiacov, musíš okrem existencie vady dokázať aj odborným posudkom, že príčina vady (napr. chybná továrenská montáž, nedostatočná kvalita materiálu atď.) už existovala v čase prevzatia tovaru.

Ak sú splnené vyššie uvedené podmienky a tovar sa pokazí počas záručnej doby alebo náš internetový obchod nedodal produkt, ktorý si si objednal, máš právo požiadať o opravu alebo výmenu tovaru podľa vlastného výberu. V takom prípade môže náš internetový obchod prejsť na inú požiadavku namiesto tej, ktorú si si zvolil iba pri prípadoch, ktoré sú stanovené zákonom.

Pre časť výrobku, ktorej sa týka výmena alebo oprava, začína nárok na dobu zodpovednosti za vady odznova, ale pre časti, ktoré neboli menené alebo opravované, doba zodpovednosti za vady pokračuje..

Ak naša internetová predajňa neprijme tovar na opravu alebo výmenu alebo nedokáže splniť túto svoju povinnosť v primeranej lehote, môžeš požiadať o zľavu z nákupnej ceny (t.j. čiastočnú refundáciu), môžeš poruchu opraviť alebo dať si opraviť na náklady nášho internetového obchodu alebo môžeš od objednávky odstúpiť. Od objednávky nie je možné odstúpiť kvôli bezvýznamným chybám (t.j. chybám, ktoré nebránia bežnému používaniu výrobku, najmä estetickým chybám, opotrebovaniu, drobným poškodeniam).

Náklady súvisiace s uplatením zopovednosti za vady znáša náš internetový obchod.

 

 

 

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA. Coffee Sixty-six Kft je nezávislý výrobca, ktorý nie je priamo ani nepriamo prepojený so spoločnosťou Société des Produits Nestlé SA.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Druhy
hliník
Szín
Fekete
Vyrobca
Coffee66
Hmotnosť
200 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor