Toucan Coffee - Nespresso kávová kapsula s príchuťou

Premýšľal/a si niekedy nad tým, aké by bolo prebudiť sa každé ráno v raji? My áno. Rozhodli sme sa to uskutočniť. Predstav si bielu piesočnatú pláž, hladký vánok a čerstvé tropické ovocie alebo iné príchute.

My v Toucan Coffee máme radi kávu a tých ľudí, ktorí ju pestujú. Do našich kapsúl dávame výhradne kávové zrná najvyššej kvality. Nápis ti prezradí všetko. Priprav si šálku Toucan Coffee a objav život na ostrove, bez ohľadu na to, kde vo svete sa nachádzaš.

„Mali by sme objavovať odlišné druhy kávy, nie nevyhnutne lepšie, ale iné!" - táto zásada sa dokonale hodí aj na naše ochutené kávové kapsuly. Sú iné, pretože sú kapsulové, a iné, pretože nie sú len kávou - môžu byť perfektné aj ako dezert. S našimi kávami ti predstavujeme rôzne chute a harmónie, aby si sa cítil/a výnimočne a zároveň si zostal/a bdelý/á.

Naše kapsuly sú dokonale kompatibilné so všetkými modelmi kávovarov SINO, Krups, Magimix, Miele, Delonghi, Essenza, Citiz, Cub, Siemens, Pixie a najnovším modelom Nespresso® U Nespresso® z každého ročníka.


50Produkt