Adaptér YN01 pre stroje VERTUO
Adaptér YN01 pre stroje VERTUO
39,06 EUR

Adaptér pre stroje VERTUO - do tohto adaptéra môžete vložiť kapsule Nespresso

Adaptér YN01 pre stroje VERTUO

Skladom
39,06 EUR
ks Cena: 39,06 EUR/ks
Bonusové body: 0,84 EUR
Adaptér YN01 pre stroje VERTUO
Adaptér YN01 pre stroje VERTUO
Adaptér YN01 pre stroje VERTUO
Podrobnosti

Adaptér na kávové kapsuly pre kávovar Nespresso VERTUO, aby si si aj ty mohol pripraviť svoje obľúbené Nespresso kompatibilné kapsuly.

Použitie adaptéra je veľmi jednoduché. Môžeš ho použiť v modeloch VERTUO. Adaptér je kompatibilný výhradne s týmito zariadeniami. Prosím, na to dávaj pozor.

KOMPATIBILITA:

VERTUOLINE De longhi ENV135

Nespresso Vertuoline GCA1

VERTUOPLUS By De Longhi

VERTUOPLUS Deluxe By Beville

 

Adaptér NIE JE vhodný pre modely De Longhi ENV 120. 

Použitie adaptéra je veľmi jednoduché. Po otvorení kovového adaptéra VERTUO ho naplň Nespresso kompatibilnou kapsulou. Zatvor vrchnú časť a vlož ju do kapsulového zásobníka prístroja ako obvykle. 

Adaptér sa zatvára ručne a otvára pomocou priloženého štipca. Otváranie a zatváranie sa uskutočňuje otáčaním. 

Adaptér vie, že cez kapsulu môže nechať pretekať 40 ml vody. Takto bude mať tvoja káva espresso tú správnu intenzitu.

POZOR! Kapsuly s kovovým obalom nie je možné použiť v tomto adaptéri! Môže poškodiť prístroj aj adaptér. 

 

Po použití ho môžeš umyť pod tečúcou vodou. Vhodný do umývačky riadu. Nespôsobí deformáciu.

Na tento výrobok sa vzťahuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí po jeho vrátení bez udania dôvodu. Akonáhle k tebe produkt dorazí, vyskúšaj ho a ak ti nebude fungovať alebo sa ti nepáči, môžeš ho vrátiť.

Tvoje možnosti:

Cenu produktu môžeme vrátiť len v takom prípade, ak k nám produkt dorazí naspäť v nepoškodenom balení, čistý, suchý a neporušený.

Ak chceš produkt vrátiť prostredníctvom GLS alebo DPD balíka a týmto spôsobom si si ho aj prevzal, nemôžeme znášať náklady na jeho vrátenie. V tomto prípade si, prosím, objednaj kuriéra na vlastný účet. Kúpnu cenu produkt ti u vrátime až po jeho obdržaní.

 

Ak si si produkt prevzal na odbernom mieste www.webshoppont.hu, odovzdaj nám ho naspäť úplne zabalený, s uvedením tvojho mena a čísla objednávky a po obdržaní ti vrátime jeho cenu. Nedostaneš potvrdenie o prijatí, ale môžeš si byť istý, že produkt nám bude vrátený. 

 

Adaptér je samozrejme možné použiť s akoukoľvek kompatibilnou kapsulou a originálnou továrenskou kapsulou, hliníkovými, plastovými alebo biologicky odbúrateľnými kapsulami. NEPOUŽÍVAJTE ho s domácimi plniteľnými kapsulami s kovovým obalom.

 

Na tejto stránke sa ťa snažíme zrozumiteľne informovať o tvojich právach, ak sa ti u nás zakúpený produkt pokazí.

Zodpovednosť za vady
Našu internetovú predajňu viaže zodpovednosť za vady na všetky predávané produkty. Na základe príslušných právnych predpisov sa zaväzujeme, že nami dodaný produkt zodpovedá produktu opísanému v popise a v objednávke, produkt je bez poškodenia, funguje bezchybne a spĺňa požiadavky na kvalitu stanovené v právnych predpisoch..

Vyššie uvedená povinnosť viaže našu internetovú predajňu po dobu 2 rokov v prípade objednávok zadaných spotrebiteľmi a po dobu 1 roka v prípade zákazníkov, ktorí sa nepovažujú za spotrebiteľov.
Tieto lehoty začínajú plynúť dňom prevzatia tovaru.

Iba fyzické osoby sú právne považované za spotrebiteľov. Spoločnosti, združenia, nadácie, družstvá atď., nie.

Ak si spotrebiteľom a tovar sa pokazí do 6 mesiacov od prevzatia, zákonom sa predpokladá, že príčina poruchy bola prítomná v čase plnenia (toto sa nazýva domnienka vadného plnenia). V takom prípade musíš preukázať iba to, že tovar sa pokazil.
Naša internetová predajňa má zároveň právo nechať príčinu vady preskúmať nezávislým odborníkom, aby sa uistil, že príčina vady tovaru skutočne existovala už v čase prevzatia tovaru. Ak osoba, ktorá zadala objednávku, nie je spotrebiteľom, alebo ak od prevzatia tovaru do zistenia chyby uplynulo viac ako šesť mesiacov, musíš okrem existencie vady dokázať aj odborným posudkom, že príčina vady (napr. chybná továrenská montáž, nedostatočná kvalita materiálu atď.) už existovala v čase prevzatia tovaru.

Ak sú splnené vyššie uvedené podmienky a tovar sa pokazí počas záručnej doby alebo náš internetový obchod nedodal produkt, ktorý si si objednal, máš právo požiadať o opravu alebo výmenu tovaru podľa vlastného výberu. V takom prípade môže náš internetový obchod prejsť na inú požiadavku namiesto tej, ktorú si si zvolil iba pri prípadoch, ktoré sú stanovené zákonom.

Pre časť výrobku, ktorej sa týka výmena alebo oprava, začína nárok na dobu zodpovednosti za vady odznova, ale pre časti, ktoré neboli menené alebo opravované, doba zodpovednosti za vady pokračuje.

Ak naša internetová predajňa neprijme tovar na opravu alebo výmenu alebo nedokáže splniť túto svoju povinnosť v primeranej lehote, môžeš požiadať o zľavu z nákupnej ceny (t.j. čiastočnú refundáciu), môžeš poruchu opraviť alebo dať si opraviť na náklady nášho internetového obchodu alebo môžeš od objednávky odstúpiť. Od objednávky nie je možné odstúpiť kvôli bezvýznamným chybám (t.j. chybám, ktoré nebránia bežnému používaniu výrobku, najmä estetickým chybám, opotrebovaniu, drobným poškodeniam).

Náklady súvisiace s uplatením zopovednosti za vady znáša náš internetový obchod.

 

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA. Coffee Sixty-six Kft je nezávislý výrobca, ktorý nie je priamo ani nepriamo prepojený so spoločnosťou Société des Produits Nestlé SA.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Druhy
hliník
Szín
Fekete
Vyrobca
ICafilas
Hmotnosť
200 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor