Caffé Pure odvápňovací prostriedok - 100 ml
Caffé Pure odvápňovací prostriedok - 100 ml
6,10 EUR

Caffé Pure odstraňovač vodného kameňa (100ml)

Caffé Pure odvápňovací prostriedok - 100 ml

Skladom
6,10 EUR
ks Cena: 6,10 EUR/ks
Bonusové body: 0,18 EUR
Caffé Pure odvápňovací prostriedok - 100 ml
Podrobnosti

Švajčiarska spoločnosť CAFFéPURE sa špecializuje na výrobu riešení na čistenie kapsulových kávovarov. S ich výrobkami môžeme náš prístroj vyčistiť od akýchkoľvek nečistôt vznikajúcich pri jeho používaní. Pretože dobrá káva si vyžaduje nielen dobré prísady a to správne vybavenie. Zanedbaný, zašpinený stroj môže výrazne zhoršiť zážitok z kávy. 

Vrstva kávového oleja "pokrývajúca" varnú jednotku do určitej miery pomáha dosiahnuť dobrú chuť kávy. Nad určitou mierou ale môže viesť k olejovitej a zatuchnutej chuti. Pravidelné čistenie, vďaka ktorému sa môže zlepšiť kvalita našej kávy, pomáha zachovať účinnosť a životnosť nášho prístroja. Pretože kávové usadeniny a vodný kameň môžu poškodiť drahé spotrebiče. Keď sa nahromadí dostatočné množstvo (či už vodného kameňa alebo oleja), ten môže zablokovať cestu vody a tým znížiť účinnosť stroja. Hoci to mnohým postačuje, bohužiaľ, čistenie čistou vodou nie je dostatočné na odstránenie kávového oleja a vodného kameňa.

Čistiace riešenia CAFFéPURE ponúkajú rýchle a jednoduché riešenie na udržanie čistoty kávovarov bez nepríjemnej chemickej "pachuti". Mimoriadne úsporné. Postačí na niekoľko mesiacov!

Jedným z najdôležitejších krokov na zachovanie životnosti a efektívnosti kávovaru je pravidelné odstraňovanie vodného kameňa. Tvorba vodného kameňa je prirodzený proces, pri ktorom sa minerály oddeľujú z vody a usadzujú sa. Tento usadený materiál sa hromadí a bráni voľnému toku vody. Množstvo usadenín závisí od tvrdosti použitej vody. Preto je dôležité na prípravu kávy používať mäkkú vodu, avšak stále stojí za to z času na čas odstrániť vodný kameň.

DÔLEŽITÉ! Pred odstraňovaním vodného kameňa si vždy prečítajte návod na použitie vášho kávovaru!

Zariadenie je vhodné používať v pravidelných intervaloch podľa pokynov výrobcu kávovaru. 

 

Používajte raz za 3-6 mesiacov. Frekvencia môže závisieť od tvrdosti vody v oblasti, k ktorej žijete, a čím viac kávy pripravujete každý deň, tým častejšie sa odporúča odstraňovanie vodného kameňa. 

Použitie:

 

  • 1. Uisti sa, že prístroji nie je žiadna kapsula a nádržka na vodu je prázdna.
  • 2. Do nádržky na vodu nalej celý obsah fľaše (100 ml) a pridaj rovnaké množstvo (100 ml) vody.
  • 3. Pod výtok kávovaru umiestni nádobu, ktorá je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestila všetka tekutina.
  • 4. Zapni prístroj a nechaj ho pracovať, kým sa zmes nevyčerpá. Poznámka: ak sa roztok do nádoby nezmestí, preruš program a vymeň nádobu.
  • 5. Ak sa zariadenie nespustí bez dostatočného množstva tekutiny, pridaj ďalších 100 ml vody z vodovodu.
  • 6. Pokiaľ je v kávovare veľké množstvo vodného kameňa, preruš program, keď hladina v nádržke klesne na polovicu. Počkaj 10 minút a potom dokonči odstraňovanie vodného kameňa.
  • 7. Na konci programu dôkladne prepláchni nádržka na vodu kávovaru čistou vodou.
  • 8. Naplň nádržku na vodu čistou vodou a nechaj ju prepustiť cez kávovar. To pomôže vyčistiť vnútro kávovaru od zvyškov prostriedku. Tento krok (opláchnutie čistou vodou) by sa mal opakovať trikrát.

 

 

Čistiace tablety pre kávovar sú súčasťou štvorstupňového čistiaceho systému. Štyri farby na krabici, štyri druhy čistenia! Jednotlivé časti systému je možné zakúpiť samostatne, sú pre tvoj prístroj užitočné. Vyber si čistiaci prostriedok, ktorý je vhodný pre teba, alebo si kúp celý systém. Niektoré produkty obsahujú jemnú kávovú arómu, aby si počas čistenia kávy necítil v kuchyni ťažkú vôňu chemikálií. 

 

Právne vyhlásenie: Informácie o produkte a vyššie uvedené odporúčania považujeme za správne, ale neplatia vo všetkých prípadoch, preto ich používajte len ako sprievodcu. Ak máte pochybnosti, riaďte sa pokynmi výrobcu vášho kávovaru. Naša spoločnosť nezodpovedá za škody vzniknuté nesprávnym zaobchádzaním s prístrojom. Preto vždy postupujte podľa návodu na použitie kávovaru.

 

Celý text upozornenia nájdete na spodnej časti krabice. 

UPOZORNENIE! Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie! Po použití roztok zlikvidujte. Nevkladajte si ho do úst ani ho nepite!

Skladujte na suchom mieste.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Vyrobca
CAFFéPURE svájci cég
Hmotnosť
130 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor