Čistiaca tableta Caffé Pure Nespresso len pre kávovary Nespresso
Čistiaca tableta Caffé Pure Nespresso len pre kávovary Nespresso
6,10 EUR

Caffé Pure kapsuly na čistenie kávovarov Nespresso 5ks + 1ks kapsula na starostlivosť o anti-biofilm (5ks bielych + 1ks červených)

Čistiaca tableta Caffé Pure Nespresso len pre kávovary Nespresso

Skladom
6,10 EUR
ks Cena: 6,10 EUR/ks
Bonusové body: 0,18 EUR
Čistiaca tableta Caffé Pure Nespresso len pre kávovary Nespresso
Podrobnosti

Caffé Pure Nespresso čistiaca kapsula na čistenie hlavice kávovaru - 6ks čistiacich kapsúl / balenie

Švajčiarska spoločnosť CAFFéPURE  je špecializovaná na výrobu riešení na čistenie kapsulových kávovarov. Ich produkty nám umožňujú vyčistiť naše zariadenie od akéhokoľvek znečistenia vznikajúceho pri používaní. Na dobrú kávu totiž nestačia len dobré prísady a adekvátne vybavenie. Zanedbaný, znečistený kávovar môže výrazne zhoršiť zážitok z kávy. 

Vrstva kávového oleja "pokrývajúca" varnú jednotku do určitej miery pomáha dosiahnuť dobrú chuť kávy. Nad určitou mierou ale môže viesť k olejovitej a zatuchnutej chuti. Pravidelné čistenie, vďaka ktorému sa môže zlepšiť kvalita našej kávy, pomáha zachovať účinnosť a životnosť nášho prístroja. Pretože kávové usadeniny a vodný kameň môžu poškodiť drahé spotrebiče. Keď sa nahromadí dostatočné množstvo (či už vodného kameňa alebo oleja), ten môže zablokovať cestu vody a tým znížiť účinnosť prístroja. Hoci to mnohým postačuje, bohužiaľ, čistenie čistou vodou nie je dostatočné na odstránenie kávového oleja a vodného kameňa.

Čistiace riešenia CAFFéPURE ponúkajú rýchle a jednoduché riešenie na udržanie čistoty kávovarov bez nepríjemnej chemickej "pachuti". Mimoriadne úsporné. Postačí na niekoľko mesiacov!

Použitie:

  • 1. Uisti sa, že tvoj kávovar má v nádržke na vodu aspoň 500 ml vody.
  • 2. Umiestni prázdnu nádobu pod výtok kávovaru.
  • 3. Vlož do kávovaru čistiacu kapsulu CAFFéPURE a stlač tlačidlo pre kávu americano (nie to, ktoré používaš na prípravu espressa). Z kávovaru sa začne vylučovať modrá kvapalina. 
  •  Môže sa stať, že voda získa hnedastý odtieň, pretože zvyšky kávy sa začnú rozpúšťať. Vyber prázdne puzdro kapsuly z kávovaru. Počkaj päť minút.
  • 5. Vylej vodu s čistiacim prostriedkom z hrnčeka. Potom cez prístroj nechaj dať pretekať čistú vodu, až kým nebude číra (približne 3 opakovania by mali stačiť).

S anti-biofilm kapsulou postupuj rovnako, ale pred pokračovaním v preplachovaní namiesto 5 minút počkaj 15.

5 ks bielych kapsúl je vhodných na prečistenie každé 4 týždne. Červená kapsula je kapsula ANTI-BIOFILM. Čo to vlastne znamená? 

Zvyšky kávového oleja a vlhké oblasti sú dokonalou živnou pôdou pre baktérie. V priebehu času tento lepkavý a slizký nános vedie k hromadeniu baktérií, čo ovplyvňuje chuť pripravovanej kávy. 

S touto kapsulou prečisti svoj prístroj každý šiesty raz. 

K čistiacej kapsule sme pridali jemnú kávovú arómu, jednoducho iba preto, aby ste pri čistení necítili vôňu čistiaceho prostriedku. 

UPOZORNENIE! Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Po použití roztok zlikvidujte! Nedávajte si ho do úst. Nepite ho! Skladujte v suchu!

 

Čistiace tablety pre kávovar sú súčasťou štvorstupňového čistiaceho systému. Štyri farby na krabici, štyri druhy čistenia! Jednotlivé časti systému je možné zakúpiť samostatne, sú pre tvoj prístroj užitočné. Vyber si čistiaci prostriedok, ktorý je vhodný pre teba, alebo si kúp celý systém. Niektoré produkty obsahujú jemnú kávovú arómu, aby si počas čistenia kávy necítil v kuchyni ťažkú vôňu chemikálií. 

 

Právne vyhlásenie: Informácie o produkte a vyššie uvedené odporúčania považujeme za správne, ale neplatia vo všetkých prípadoch, preto ich používajte len ako sprievodcu. Ak máte pochybnosti, riaďte sa pokynmi výrobcu vášho kávovaru. Naša spoločnosť nezodpovedá za škody vzniknuté nesprávnym zaobchádzaním s prístrojom. Preto vždy postupujte podľa návodu na použitie kávovaru.

 

Celý text upozornenia nájdete na spodnej časti balenia. 

UPOZORNENIE! Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie! Po použití roztok zlikvidujte. Nevkladajte si ho do úst ani ho nepite!

Skladujte na suchom mieste

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Vyrobca
CAFFéPURE svájci cég
Hmotnosť
65 g/ks
Csomagajánlatok
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor