Čistiaci set Caffé Pure
Čistiaci set Caffé Pure
18,79 EUR

Dostatočné množstvo až na jeden rok pre ochranu vášho zariadenia na každej úrovni.

Novinky

Čistiaci set Caffé Pure

Skladom
18,79 EUR
ks Cena: 18,79 EUR/ks
Bonusové body: 0,56 EUR
Čistiaci set Caffé Pure
Čistiaci set Caffé Pure
Čistiaci set Caffé Pure
Čistiaci set Caffé Pure
Podrobnosti

Caffé Pure Nespresso tabletky na čistenie nádržky na vodu - 12 ks čistiacich tabliet / balenie (vhodné aj na čistenie nádržky na vodu v inom kávovare)

Švajčiarska spoločnosť CAFFéPURE je špecializovaná na výrobu riešení na čistenie kapsulových kávovarov. Ich produkty nám umožňujú vyčistiť naše zariadenie od akéhokoľvek znečistenia vznikajúceho pri používaní. Na dobrú kávu totiž nestačia len dobré prísady a adekvátne vybavenie. Zanedbaný, znečistený kávovar môže výrazne zhoršiť zážitok z kávy.

 Pravidelné čistenie, vďaka ktorému sa môže zlepšiť kvalita našej kávy, pomáha zachovať účinnosť a životnosť nášho prístroja. Pretože kávové usadeniny a vodný kameň môžu poškodiť drahé spotrebiče. Keď sa nahromadí dostatočné množstvo (či už vodného kameňa alebo oleja), ten môže zablokovať cestu vody a tým znížiť účinnosť stroja. Hoci to mnohým postačuje, bohužiaľ, čistenie čistou vodou nie je dostatočné na odstránenie kávového oleja a vodného kameňa.

Čistiace riešenia CAFFéPURE ponúkajú rýchle a jednoduché riešenie na udržanie čistoty kávovarov bez nepríjemnej chemickej "pachuti".

Použitie:

  • 1. Uisti sa, že tvoj kávovar má v nádržke na vodu aspoň 500 ml vody.
  • 2. Umiestni prázdnu nádobu pod výtok kávovaru.
  • 3. Do nádržky na mlieko vlož jednu tabletu. Tableta sa môže rozpustiť v horúcej aj studenej vode. Počkaj, kým sa rozpustí. Potom spusti proces napeňovania mlieka. Akoby si si pripravoval mliečnu penu. 
  •  Tým začne z mliečnej trysky kávovaru vytekať modrá kvapalina. Ak je to prvé čistenie, ktoré na prístroji robíš, je vhodné zastaviť prietok na 5 minút a potom pokračovať.
  • 4. Vodu musíš nechať prúdiť dovtedy, kým sa hrnček nenaplní. Voda môže získať hnedastý odtieň, nakoľko sa zvyšky kávy a mlieka začnú rozpúšťať.
  • 5. Vylej vodu s čistiacim prostriedkom z hrnčeka. Potom cez prístroj nechaj dať pretekať čistú vodu, až kým nebude číra (približne 3 opakovania by mali stačiť).

Čistiace tablety pre kávovar sú súčasťou štvorstupňového čistiaceho systému. Štyri farby na krabici, štyri druhy čistenia! Jednotlivé časti systému je možné zakúpiť samostatne, sú pre tvoj prístroj užitočné. Vyber si čistiaci prostriedok, ktorý je vhodný pre teba, alebo si kúp celý systém. Niektoré produkty obsahujú jemnú kávovú arómu, aby si počas čistenia kávy necítil v kuchyni ťažkú vôňu chemikálií. 

Právne vyhlásenie: Informácie o produkte a vyššie uvedené odporúčania považujeme za správne, ale neplatia vo všetkých prípadoch, preto ich používajte len ako sprievodcu. Ak máte pochybnosti, riaďte sa pokynmi výrobcu vášho kávovaru. Naša spoločnosť nezodpovedá za škody vzniknuté nesprávnym zaobchádzaním s prístrojom. Preto vždy postupujte podľa návodu na použitie kávovaru.

 

Celý text upozornenia nájdete na spodnej časti balenia. 

UPOZORNENIE! Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie! Po použití roztok zlikvidujte. Nevkladajte si ho do úst ani ho nepite!

Skladujte na suchom mieste.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Vyrobca
CAFFéPURE svájci cég
Hmotnosť
200 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor