Dolce Gusto gépekhez pre automaty Adaptér - Na mletú kávu
Dolce Gusto gépekhez pre automaty Adaptér - Na mletú kávu
25,12 EUR

Adaptér pre kávovar Dolce Gusto pre Nespresso kompatibilné kapsuly pre určené modely DOLCE GUSTO -Typ 2

Dolce Gusto gépekhez pre automaty Adaptér - Na mletú kávu

Skladom
25,12 EUR
ks Cena: 25,12 EUR/ks
Bonusové body: 0,56 EUR
Dolce Gusto gépekhez pre automaty Adaptér - Na mletú kávu
Podrobnosti

Tento adaptér na kávové kapsuly do kávovaru Dolce Gusto možno použiť s mletou kávou.

Použitie adaptéra je veľmi jednoduché. Môžeš ho použiť v nami označených modeloch Dolce gusto. S adaptérom sú kompatibilné iba tieto modely. Na to dávaj pozor.

                                         KOMPATIBILITÁS: 

Dolce Gusto Piccolo XS

Dolce Gusto Genio S

If you have a picture of this, please send it too

 

Adaptér môže byť samozrejme kompatibilný aj s inými prístrojmi, ktoré tu nie sú špecifikované Oplatí sa to vyskúšať. Ak si si zakúpil adaptér k prístroju, ktorý tu nie je uvedený a adaptér nie je kompatibilný, vrátime ti cenu produktu, ale budeš zodpovedný za náklady na dopravu. Prosím, ber na vedomie vyššie uvedené!

Ak máš nejaké pochybnosti, radšej nám zavolaj. Ak budeme vedieť, pomôžeme ti. 

Na tento výrobok poskytujeme záruku 6 mesiacov! 

 

 

Odstránením pôvodného držiaka kapsúl Dolce Gusto môžeš na jeho miesto vložiť adaptér a naplniť ho mletou kávou. 

Po otvorení adaptéra naplň adaptér mletou kávou. Mletie by nemalo byť príliš jemné ani hrubé. Akoby si ju mlel do talianskeho kávovaru. Do adaptéru je možné naplniť celkovo 8g kávy. Najskôr do neho vložte polovicu, potom jemne stlačte, následne pridajte zvyšok rovnakým spôsobom. Prikladáme ti k nemu aj lyžičku. Množstvu 8g zodpovedá približne 1 a pol lyžičky kávy. 

 

Potom zatvor vrchnú časť adaptéra. Spodná a vrchná časť by mala byť uzavretá zo všetkých strán.

 

Nastav regulátor objemu vody na jednu tretinu a káva sa môže začať pripravovať. Nezabudni, že Nespresso kompatibilné kapsuly sa v prípade espressa pripravujú zo 40 ml, na kávu americano je potrebných 120 ml vody. Takto bude tvoja káva chutná.

POZOR! Tento adaptér nie je možné použiť, nefunguje so žiadnymi kapsulami.

Po použití ho môžeš umyť pod tečúcou vodou. Nie je vhodný do umývačky riadu. Môže sa tým zdeformovať.

 

UŽITOČNÉ RADY: Obsluha adaptéra je veľmi jednoduchá. Ak je tvoja káva príliš silná, príliš slabá, vodnatá alebo neodteká, je pravdepodobné, že mletie je príliš hrubé alebo príliš jemné. Predtým, než to vzdáš, skús na tom niečo zmeniť. 

Samozrejme, ak adaptér nie je v prístroji dokonale umiestnený, ak nemôžeš zavrieť páku alebo ak je adaptér v zariadení natesno, nebude správne fungovať, ani sa o to nepokúšaj, nepoškodené zariadenie nám radšej pošli späť. 

 

Na tento výrobok sa vzťahuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí po jeho vrátení bez udania dôvodu. Akonáhle k tebe produkt dorazí, vyskúšaj ho a ak ti nebude fungovať alebo sa ti nepáči, môžeš ho vrátiť.

Tvoje možnosti:

Cenu produktu môžeme vrátiť len v takom prípade, ak k nám produkt dorazí naspäť v nepoškodenom balení, čistý, suchý a neporušený.

Produkt môžeš vrátiť ktoroukoľvek kuriérskou službou. 

Kúpnu cenu tovaru ti vrátime po jeho prevzatí.

 

Ak si si tovar prevzal na odbernom mieste www.webshoppont.hu vráť nám ho v pôvodnom balení, s uvedením svojho mena a čísla objednávky na odbernom mieste www.webshoppont.hu a my ti do 8 dní vrátime cenu výrobku. Nedostaneš potvrdenie o jeho prijatí, ale môžeš byť istý, že tovar sa k nám vráti. 

 

Výrobok sa považuje za príslušenstvo. Nie je vhodný do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a nemôže sa ohrievať. Spôsobí deformáciu!


Na tejto stránke sa ťa snažíme zrozumiteľne informovať o tvojich právach, ak sa ti u nás zakúpený produkt pokazí.

Zodpovednosť za vady
Našu internetovú predajňu viaže zodpovednosť za vady na všetky predávané produkty. Na základe príslušných právnych predpisov sa zaväzujeme,
že nami dodaný produkt zodpovedá produktu opísanému v popise a v objednávke, produkt je bez poškodenia, funguje bezchybne a spĺňa
požiadavky na kvalitu stanovené v právnych predpisoch.

Vyššie uvedená povinnosť viaže našu internetovú predajňu po dobu 2 rokov v prípade objednávok zadaných spotrebiteľmi a po dobu 1 roka v prípade zákazníkov, ktorí sa nepovažujú za spotrebiteľov. Tieto lehoty začínajú plynúť dňom prevzatia tovaru.

Iba fyzické osoby sú právne považované za spotrebiteľov. Spoločnosti, združenia, nadácie, družstvá atď., nie.

Ak si spotrebiteľom a tovar sa pokazí do 6 mesiacov od prevzatia, zákonom sa predpokladá, že príčina poruchy bola prítomná v čase plnenia (toto sa nazýva domnienka vadného plnenia). V takom prípade musíš preukázať iba to, že tovar sa pokazil. Naša internetová predajňa má zároveň právo nechať príčinu vady preskúmať nezávislým odborníkom, aby sa uistil, že príčina vady tovaru skutočne existovala už v čase prevzatia tovaru. Ak osoba, ktorá zadala objednávku, nie je spotrebiteľom, alebo ak od prevzatia tovaru do zistenia chyby uplynulo viac ako šesť mesiacov, musíš okrem existencie vady dokázať aj odborným posudkom, že príčina vady (napr. chybná továrenská montáž, nedostatočná kvalita materiálu atď.) už existovala v čase prevzatia tovaru.

Ak sú splnené vyššie uvedené podmienky a tovar sa pokazí počas záručnej doby alebo náš internetový obchod nedodal produkt, ktorý si si objednal, máš právo požiadať o opravu alebo výmenu tovaru podľa vlastného výberu. V takom prípade môže náš internetový obchod prejsť na inú požiadavku namiesto tej, ktorú si si zvolil iba pri prípadoch, ktoré sú stanovené zákonom.

Pre časť výrobku, ktorej sa týka výmena alebo oprava, začína nárok na dobu zodpovednosti za vady odznova, ale pre časti, ktoré neboli menené alebo opravované, doba zodpovednosti za vady pokračuje.

Ak naša internetová predajňa neprijme tovar na opravu alebo výmenu alebo nedokáže splniť túto svoju povinnosť v primeranej lehote, môžeš požiadať o zľavu z nákupnej ceny (t.j. čiastočnú refundáciu), môžeš poruchu opraviť alebo dať si opraviť na náklady nášho internetového obchodu alebo môžeš od objednávky odstúpiť. Od objednávky nie je možné odstúpiť kvôli bezvýznamným chybám (t.j. chybám, ktoré nebránia bežnému používaniu výrobku, najmä estetickým chybám, opotrebovaniu, drobným poškodeniam).

Náklady súvisiace s uplatením zopovednosti za vady znáša náš internetový obchod.

 

.

 

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA. Coffee Sixty-six Kft je nezávislý výrobca, ktorý nie je priamo ani nepriamo prepojený so spoločnosťou Société des Produits Nestlé SA.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Druhy
Plastové
Szín
Fekete
Vyrobca
ICafilas
Hmotnosť
164 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor