Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
16,77 EUR

Adaptér kávovaru Dolce Gusto pre Nespresso kompatibilné kapsuly pre určité modely DOLCE GUSTO - typ 1.

Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1

Skladom
16,77 EUR
ks Cena: 16,77 EUR/ks
Bonusové body: 0,56 EUR
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Dolce Gusto pre stroje Adaptér - typ 1
Podrobnosti

Adaptér na kávové kapsuly pre kávovar Dolce Gusto, aby ste si mohli pripraviť svoje obľúbené Nespresso kompatibilné kapsuly.

Použitie adaptéra je veľmi jednoduché. Môžeš ho použiť v nami označených modeloch Dolce gusto. S adaptérom sú kompatibilné iba tieto modely. Na to dávaj pozor.

                                         KOMPATIBILITA: 

Dolce Gusto EDG466 Genio2

Dolce Gusto EDG305 Mini Me     

Dolce Gusto Piccolo                   

Dolce Gusto Jovia EDG250

Dolce Gusto EDG626

Dolce Gusto OBLO

Dolce Gusto EDG606

Dolce Gusto KRUPS  KP123B

DOLCE GUSTO EDG455TEX1

Dolce gusto KP1108

Prosím, dôkladne skontroluj, ktorý adaptér potrebuješ! Nie všetky adaptéry sú kompatibilné so všetkými prístrojmi. Zaručujeme dokonalé fungovanie len s tými modelmi, ktoré sú uvedené v zozname. 

 

Adaptér môže byť samozrejme kompatibilný aj s inými prístrojmi, ktoré tu nie sú špecifikované. Oplatí sa to vyskúšať. Ak si si zakúpil adaptér k prístroju, ktorý tu nie je uvedený a adaptér nie je kompatibilný, vrátime ti cenu produktu, ale budeš zodpovedný za náklady na dopravu. Prosím, ber na vedomie vyššie uvedené!

Vyber pôvodný držiak kapsúl Dolce Gusto, na jeho miesto vlož adaptér a naplň ho Nespresso kompatibilnou kapsulou. Po vložení kapsuly pevne zatlač kapsulu do držiaka kapsúl a následne zatvor vrchnú časť adaptéra. Potom umiestni adaptér na miesto pôvodného držiaka kapsúl.

Nastav regulátor objemu vody na jednu tretinu a káva sa môže začať pripravovať. Nezabudni, že Nespresso kompatibilné kapsuly sa v prípade espressa pripravujú zo 40 ml, na kávu americano je potrebných 120 ml vody. Takto bude tvoja káva chutná.

POZOR! Kapsuly s kovovým obalom nie je možné v tomto adaptéri použiť!

 

Po použití ho môžete umyť pod tečúcou vodou. Nie je vhodný do umývačky riadu. Môže sa tým zdeformovať.

 

Na tento výrobok sa vzťahuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí po jeho vrátení bez udania dôvodu. Akonáhle k tebe produkt dorazí, vyskúšaj ho a ak ti nebude fungovať alebo sa ti nepáči, môžeš ho vrátiť.

Tvoje možnosti:

Cenu produktu môžeme vrátiť len v takom prípade, ak k nám produkt dorazí naspäť v nepoškodenom balení, čistý, suchý a neporušený.

Ak chceš produkt vrátiť prostredníctvom GLS balíka a týmto spôsobom si si ho aj prevzal, nemôžeme znášať náklady na jeho vrátenie. V tomto prípade si, prosím, objednaj kuriéra na vlastný účet. Kúpnu cenu produktu ti vrátime až po jeho obdržaní.

 

Ak si si produkt prevzal na odbernom mieste www.webshoppont.hu, odovzdaj nám ho naspäť úplne zabalený, s uvedením tvojho mena a čísla objednávky a po obdržaní ti vrátime jeho cenu. Nedostaneš potvrdenie o prijatí, ale môžeš si byť istý, že produkt nám bude vrátený. 

 

Adaptér je samozrejme možné použiť s akoukoľvek kompatibilnou kapsulou a originálnou továrenskou kapsulou, hliníkovými, plastovými alebo biologicky odbúrateľnými kapsulami. NEPOUŽÍVAJTE ho s domácimi plniteľnými kapsulami s kovovým obalom.

 

Výrobok sa považuje za príslušenstvo. Nie je vhodný do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a nemôže sa ohrievať. Spôsobí deformáciu!


Záruka a zodpovednosť za vady.
Hoci sa pojmy záruka a zodpovednosť za vady javia ako významovo podobné, nie sú rovnaké.

Na tejto stránke sa ťa snažíme zrozumiteľne informovať o tvojich právach, ak sa ti u nás zakúpený produkt pokazí.

Zodpovednosť za vady
Našu internetovú predajňu viaže zodpovednosť za vady na všetky predávané produkty. Na základe príslušných právnych predpisov sa zaväzujeme,
že nami dodaný produkt zodpovedá produktu opísanému v popise a v objednávke, produkt je bez poškodenia, funguje bezchybne a spĺňa
požiadavky na kvalitu stanovené v právnych predpisoch.

Vyššie uvedená povinnosť viaže našu internetovú predajňu po dobu 2 rokov v prípade objednávok zadaných spotrebiteľmi a po dobu 1 roka v prípade zákazníkov, ktorí sa nepovažujú za spotrebiteľov.
Tieto lehoty začínajú plynúť dňom prevzatia tovaru.

Iba fyzické osoby sú právne považované za spotrebiteľov.
Spoločnosti, združenia, nadácie, družstvá atď., nie.

Ak si spotrebiteľom a tovar sa pokazí do 6 mesiacov od prevzatia, zákonom sa predpokladá, že príčina poruchy
bola prítomná v čase plnenia (toto sa nazýva domnienka vadného plnenia). V takom prípade musíš preukázať iba to, že tovar sa pokazil..
Naša internetová predajňa má zároveň právo nechať príčinu vady preskúmať nezávislým odborníkom, aby sa uistil, že príčina vady tovaru skutočne existovala už v čase prevzatia tovaru.
Ak osoba, ktorá zadala objednávku, nie je spotrebiteľom, alebo ak od prevzatia tovaru do zistenia chyby uplynulo viac ako šesť mesiacov, musíš okrem
existencie vady dokázať aj odborným posudkom, že príčina vady (napr. chybná továrenská montáž, nedostatočná kvalita materiálu atď.) už existovala v čase prevzatia tovaru.

Ak sú splnené vyššie uvedené podmienky a tovar sa pokazí počas záručnej doby alebo náš internetový obchod nedodal produkt,
ktorý si si objednal, máš právo požiadať o opravu alebo výmenu tovaru podľa vlastného výberu. V takom prípade môže náš internetový obchod prejsť na inú požiadavku namiesto tej, ktorú si si zvolil iba pri prípadoch,
ktoré sú stanovené zákonom

Pre časť výrobku, ktorej sa týka výmena alebo oprava, začína nárok na dobu zodpovednosti za vady odznova, ale pre časti,< br /> ktoré neboli menené alebo opravované, doba zodpovednosti za vady pokračuje.

Ak naša internetová predajňa neprijme tovar na opravu alebo výmenu alebo nedokáže splniť túto svoju povinnosť v primeranej lehote, môžeš požiadať o zľavu
z nákupnej ceny (t.j. čiastočnú refundáciu), môžeš poruchu opraviť alebo dať si opraviť na náklady nášho internetového obchodu alebo môžeš od objednávky odstúpiť.
Od objednávky nie je možné odstúpiť kvôli bezvýznamným chybám
(t.j. chybám, ktoré nebránia bežnému používaniu výrobku, najmä estetickým chybám, opotrebovaniu, drobným poškodeniam).

Náklady spojené s uplatnením zodpovednosti za vady pripadajú na našu internetovú predajňu.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Druhy
Plastové
Szín
Fekete
Vyrobca
ICafilas
Hmotnosť
164 g/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor