Kávovar French Press
Kávovar French Press
8,37 EUR

2 in 1 Frech Press Termo bögrében

Kávovar French Press

Skladom
8,37 EUR
ks Cena: 8,37 EUR/ks
Bonusové body: 0,56 EUR
Podrobnosti

2 in 1 French Press v termohrnčeku 320ml Termo s bezpečnostným uzáverom. Termohrnček si tak môžeš pokojne vložiť do tašky, obsah termohrnčeka sa určite nerozleje. Rozmery: výška 204mm, priemer 75mm. Farba: čierna s čokoládovohnedým zdobením. Chladný nápoj udrží 12 hodín, horúci 8 hodín. Ak ho však budeš otvárať mnohokrát, samozrejme, skôr sa ochladí, príp. zahreje. Na tomto termohrnčeku je úžasné, že to nie je len termohrnček, ale aj kávovar a čajník v jednom. Poznáš kávu French Press? Ak si chceš pripraviť dobrú kávu doma, ale nemáš kávovar? Chceš si vychutnať kávu v prírode, vo víkendovom dome alebo len rád experimentuješ? Potom je príprava kávy metódou French press ideálnou voľbou


1./ Najprv odkrúť vrchnák termosky. Následne vytiahni filter French press. Pred prvým použitím filter rozbaľ. Vo vnútri termosky nájdeš dva plastové nástroje na čistenie. Použi ich!!
2./ Zomeľ kávu. Dbaj na to, aby bola káva zomletá relatívne nahrubo. Taká, akoby si držal v dlani kryštálový cukor. Mletú kávu nasyp na dno termosky.
3./ Priprav vriacu vodu. V skutočnosti je potrebná 96 stupňová voda. Nie je však potrebné ju presne merať.
4./ Mletú kávu zalej horúcou vodou.
5./ Po niekoľkých minútach, štyroch minútach, ju premiešaj, potom počkaj ďalších 4-6 minút. Nasaď naspäť piest a pomaly ho zatlač nadol..
6./ Tvoja káva je pripravená. Nalej si ju do svojho obľúbeného pohára a skonzumuj.

Môže to byť perfektný darček pre člena rodiny, priateľku.


Výrobok sa považuje za príslušenstvo. Nie je vhodný do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a nemôže sa ohrievať. Spôsobí deformáciu!


Záruka a zodpovednosť za vady.
Hoci sa pojmy záruka a zodpovednosť za vady javia ako významovo podobné, nie sú rovnaké.

Na tejto stránke sa ťa snažíme zrozumiteľne informovať o tvojich právach, ak sa ti u nás zakúpený produkt pokazí.

Zodpovednosť za vady.
Našu internetovú predajňu viaže zodpovednosť za vady na všetky predávané produkty. Na základe príslušných právnych predpisov sa zaväzujeme, že nami dodaný produkt zodpovedá produktu opísanému v popise a v objednávke, produkt je bez poškodenia, funguje bezchybne a spĺňa požiadavky na kvalitu stanovené v právnych predpisoch.

Vyššie uvedená povinnosť viaže našu internetovú predajňu po dobu 2 rokov v prípade objednávok zadaných spotrebiteľmi a po dobu 1 roka v prípade zákazníkov, ktorí sa nepovažujú za spotrebiteľov. Tieto lehoty začínajú plynúť dňom prevzatia tovaru.

Iba fyzické osoby sú právne považované za spotrebiteľov. Spoločnosti, združenia, nadácie, družstvá atď., nie.

Ak si spotrebiteľom a tovar sa pokazí do 6 mesiacov od prevzatia, zákonom sa predpokladá, že príčina poruchy bola prítomná v čase plnenia (toto sa nazýva domnienka vadného plnenia). V takom prípade musíš preukázať iba to, že tovar sa pokazil.
Naša internetová predajňa má zároveň právo nechať príčinu vady prešetriť/preskúmať nezávislým odborníkom, aby sa uistil, že príčina vady tovaru skutočne existovala už v čase prevzatia tovaru. Ak osoba, ktorá zadala objednávku, nie je spotrebiteľom, alebo ak od prevzatia tovaru do zistenia chyby uplynulo viac ako šesť mesiacov, musíš okrem existencie vady dokázať aj odborným posudkom, že príčina vady (napr. chybná továrenská montáž, nedostatočná kvalita materiálu atď.) už existovala v čase prevzatia tovaru.

Ak sú splnené vyššie uvedené podmienky a tovar sa pokazí počas záručnej doby alebo náš internetový obchod nedodal produkt, ktorý si si objednal, máš právo požiadať o opravu alebo výmenu tovaru podľa vlastného výberu. V takom prípade môže náš internetový obchod prejsť na inú požiadavku namiesto tej, ktorú si si zvolil iba pri prípadoch, ktoré sú stanovené zákonom.

Pre časť výrobku, ktorej sa týka výmena alebo oprava, začína nárok na dobu zodpovednosti za vady odznova, ale pre časti, ktoré neboli menené alebo opravované, doba zodpovednosti za vady pokračuje.

Ak naša internetová predajňa neprijme tovar na opravu alebo výmenu alebo nedokáže splniť túto svoju povinnosť v primeranej lehote, môžeš požiadať o zľavu z nákupnej ceny (t.j. čiastočnú refundáciu), môžeš poruchu opraviť alebo dať si opraviť na náklady nášho internetového obchodu alebo môžeš od objednávky odstúpiť. Od objednávky nie je možné odstúpiť kvôli bezvýznamným chybám (t.j. chybám, ktoré nebránia bežnému používaniu výrobku, najmä estetickým chybám, opotrebovaniu, drobným poškodeniam).

Náklady súvisiace s uplatením zopovednosti za vady znáša náš internetový obchod.

Rýchle informácie na objednanie

NAJDÔLEŽITEJŠIE VECI, KTORÉ TREBA VEDIEŤ

Naše výrobky neobsahujú BPA
Naše výrobky neobsahujú BPA
Pochádzajú z etického obchodu
Pochádzajú z etického obchodu
Certifikovaných kávových zŕn
Certifikovaných kávových zŕn
Počas pestovania chránime dažďový prales
Počas pestovania chránime dažďový prales
Naše kávy majú certifikát UTZ
Naše kávy majú certifikát UTZ
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Pochádzajú z ekologicky kontrolovaných fariem
Údajov
Druhy
hliník
Szín
Fekete
Vyrobca
Coffee66
Hmotnosť
1,69 kg/ks
Doplnkové výrobky
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor